[ §02.01 ] PROFIL

AI GITAN ILIE

Activă
CUI682102CAEN—

AI GITAN ILIE este o firmă activă din județul SĂLAJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1992 (34 de ani de activitate).

AI GITAN ILIE nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este AI GITAN ILIE o firmă activă?

Da. AI GITAN ILIE figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei AI GITAN ILIE?

AI GITAN ILIE are codul unic de înregistrare (CUI) 682102 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este AI GITAN ILIE plătitoare de TVA?

Nu. AI GITAN ILIE nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există AI GITAN ILIE?

AI GITAN ILIE este înregistrată din 1992, adică 34 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Zalău, SĂLAJ.

Unde are sediul AI GITAN ILIE?

Sediul social al AI GITAN ILIE este în Mun. Zalău, SĂLAJ, la adresa JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, ALEEA ALIMPIU BARBULOVICI.