[ §02.01 ] PROFIL

AIR TRANS COMPANY

Activă
CUI53245753CAEN4776

AIR TRANS COMPANY este o firmă activă din județul SIBIU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2026 (0 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea” (cod CAEN 4776).

AIR TRANS COMPANY nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4776
Activitate principală

Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă AIR TRANS COMPANY?

Domeniul principal de activitate al AIR TRANS COMPANY este „Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea”, cod CAEN 4776, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este AIR TRANS COMPANY o firmă activă?

Da. AIR TRANS COMPANY figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei AIR TRANS COMPANY?

AIR TRANS COMPANY are codul unic de înregistrare (CUI) 53245753 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este AIR TRANS COMPANY plătitoare de TVA?

Nu. AIR TRANS COMPANY nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există AIR TRANS COMPANY?

AIR TRANS COMPANY este înregistrată din 2026, adică 0 ani de activitate, cu sediul în Mun. Sibiu, SIBIU.

Unde are sediul AIR TRANS COMPANY?

Sediul social al AIR TRANS COMPANY este în Mun. Sibiu, SIBIU, la adresa JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. BOIU ZAHARIA, NR.5, SPATIU COMERCIAL, AP.6.

[§2.13]

Companii similare