[ §02.01 ] PROFIL

ALBINA ASOC.FAM.

Activă
CUI5104517CAEN—

ALBINA ASOC.FAM. este o firmă activă din județul ARAD. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1994 (32 de ani de activitate).

ALBINA ASOC.FAM. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este ALBINA ASOC.FAM. o firmă activă?

Da. ALBINA ASOC.FAM. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ALBINA ASOC.FAM.?

ALBINA ASOC.FAM. are codul unic de înregistrare (CUI) 5104517 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ALBINA ASOC.FAM. plătitoare de TVA?

Nu. ALBINA ASOC.FAM. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ALBINA ASOC.FAM.?

ALBINA ASOC.FAM. este înregistrată din 1994, adică 32 de ani de activitate, cu sediul în Sat Tăgădău Com. Beliu, ARAD.

Unde are sediul ALBINA ASOC.FAM.?

Sediul social al ALBINA ASOC.FAM. este în Sat Tăgădău Com. Beliu, ARAD, la adresa JUD. ARAD, SAT TĂGĂDĂU COM. BELIU, NR.201.