[ §02.01 ] PROFIL

ANDREI BURLACU

Activă
CUI2997905CAEN—

ANDREI BURLACU este o firmă activă din județul PRAHOVA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate).

ANDREI BURLACU nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este ANDREI BURLACU o firmă activă?

Da. ANDREI BURLACU figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ANDREI BURLACU?

ANDREI BURLACU are codul unic de înregistrare (CUI) 2997905 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ANDREI BURLACU plătitoare de TVA?

Nu. ANDREI BURLACU nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ANDREI BURLACU?

ANDREI BURLACU este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Sat Băneşti Com. Băneşti, PRAHOVA.

Unde are sediul ANDREI BURLACU?

Sediul social al ANDREI BURLACU este în Sat Băneşti Com. Băneşti, PRAHOVA, la adresa JUD. PRAHOVA, SAT BĂNEŞTI COM. BĂNEŞTI.