[ §02.01 ] PROFIL

ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

Activă
CUI44243435CAEN0111ONRCF39/291/2021

ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o firmă activă din județul VRANCEA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2021 (5 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase” (cod CAEN 0111).

ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
0111
Activitate principală

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

[02]Activități secundare
4 afișate · 4 totale
0121Cultivarea strugurilor
0124Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
0125Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
4781Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Domeniul principal de activitate al ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este „Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase”, cod CAEN 0111, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ o firmă activă?

Da. ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 44243435 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F39/291/2021.

Este ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ plătitoare de TVA?

Nu. ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este înregistrată din 2021, adică 5 ani de activitate, cu sediul în Sat Diocheţi-rediu Com. Moviliţa, VRANCEA.

Unde are sediul ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Sediul social al ANTOHI MONICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este în Sat Diocheţi-rediu Com. Moviliţa, VRANCEA, la adresa JUD. VRANCEA, SAT DIOCHEŢI-REDIU COM. MOVILIŢA, STR. BALOTEŞTI, NR.9.

[§2.13]

Companii similare