[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN"

Activă
CUI15641070CAEN9130

ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" este o firmă activă din județul IAŞI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2003 (23 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural” (cod CAEN 9130).

ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9130
Activitate principală

Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN"?

Domeniul principal de activitate al ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" este „Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural”, cod CAEN 9130, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" o firmă activă?

Da. ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN"?

ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" are codul unic de înregistrare (CUI) 15641070 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN"?

ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" este înregistrată din 2003, adică 23 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Iaşi, IAŞI.

Unde are sediul ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN"?

Sediul social al ASOCIAŢIA "ALDY CREDIT IFN" este în Mun. Iaşi, IAŞI, la adresa JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SF. ATANASIE, NR.12.

[§2.13]

Companii similare