[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIAŢIA BE THE BEST

Activă
CUI36447280CAEN9499

ASOCIAŢIA BE THE BEST este o firmă activă din județul IAŞI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2016 (10 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ASOCIAŢIA BE THE BEST nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIAŢIA BE THE BEST?

Domeniul principal de activitate al ASOCIAŢIA BE THE BEST este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIAŢIA BE THE BEST o firmă activă?

Da. ASOCIAŢIA BE THE BEST figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIAŢIA BE THE BEST?

ASOCIAŢIA BE THE BEST are codul unic de înregistrare (CUI) 36447280 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIAŢIA BE THE BEST plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIAŢIA BE THE BEST nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIAŢIA BE THE BEST?

ASOCIAŢIA BE THE BEST este înregistrată din 2016, adică 10 ani de activitate, cu sediul în Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, IAŞI.

Unde are sediul ASOCIAŢIA BE THE BEST?

Sediul social al ASOCIAŢIA BE THE BEST este în Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului, IAŞI, la adresa JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. LUMINII, NR.30, AP.1.

[§2.13]

Companii similare