[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ

Activă
CUI45857840CAEN9499

ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ este o firmă activă din județul SUCEAVA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2022 (4 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ?

Domeniul principal de activitate al ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ o firmă activă?

Da. ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ?

ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 45857840 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ?

ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ este înregistrată din 2022, adică 4 ani de activitate, cu sediul în Mun. Suceava, SUCEAVA.

Unde are sediul ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ?

Sediul social al ASOCIAŢIA BUCOVINA CIVICĂ este în Mun. Suceava, SUCEAVA, la adresa JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, ALEEA JUPITER, NR.10, BL.125, SC.C, AP.19.

[§2.13]

Companii similare