[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIAŢIA STRADA VESELA

Activă
CUI50056580CAEN9499

ASOCIAŢIA STRADA VESELA este o firmă activă din județul TIMIŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ASOCIAŢIA STRADA VESELA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIAŢIA STRADA VESELA?

Domeniul principal de activitate al ASOCIAŢIA STRADA VESELA este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIAŢIA STRADA VESELA o firmă activă?

Da. ASOCIAŢIA STRADA VESELA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIAŢIA STRADA VESELA?

ASOCIAŢIA STRADA VESELA are codul unic de înregistrare (CUI) 50056580 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIAŢIA STRADA VESELA plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIAŢIA STRADA VESELA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIAŢIA STRADA VESELA?

ASOCIAŢIA STRADA VESELA este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sat Giarmata Com. Giarmata, TIMIŞ.

Unde are sediul ASOCIAŢIA STRADA VESELA?

Sediul social al ASOCIAŢIA STRADA VESELA este în Sat Giarmata Com. Giarmata, TIMIŞ, la adresa JUD. TIMIŞ, SAT GIARMATA COM. GIARMATA, STR. ALEXANDRU MOCIONI, NR.3.

[§2.13]

Companii similare