[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI

Activă
CUI33417218CAEN9499

ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI este o firmă activă din județul TELEORMAN. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2014 (12 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI?

Domeniul principal de activitate al ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI o firmă activă?

Da. ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI?

ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI are codul unic de înregistrare (CUI) 33417218 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI?

ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI este înregistrată din 2014, adică 12 ani de activitate, cu sediul în Orş. Zimnicea, TELEORMAN.

Unde are sediul ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI?

Sediul social al ASOCIAŢIA SUFLET FĂRĂ GRAI este în Orş. Zimnicea, TELEORMAN, la adresa JUD. TELEORMAN, ORŞ. ZIMNICEA, STR. MIHAI VITEAZUL, BL.18C, SC.A, ET.2, AP.4.

[§2.13]

Companii similare