[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIATIA AJUTOR RAPID

Activă
CUI37618257CAEN9499

ASOCIATIA AJUTOR RAPID este o firmă activă din județul COVASNA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2017 (9 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ASOCIATIA AJUTOR RAPID nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIATIA AJUTOR RAPID?

Domeniul principal de activitate al ASOCIATIA AJUTOR RAPID este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIATIA AJUTOR RAPID o firmă activă?

Da. ASOCIATIA AJUTOR RAPID figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIATIA AJUTOR RAPID?

ASOCIATIA AJUTOR RAPID are codul unic de înregistrare (CUI) 37618257 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIATIA AJUTOR RAPID plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIATIA AJUTOR RAPID nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIATIA AJUTOR RAPID?

ASOCIATIA AJUTOR RAPID este înregistrată din 2017, adică 9 ani de activitate, cu sediul în Mun. Sfântu Gheorghe, COVASNA.

Unde are sediul ASOCIATIA AJUTOR RAPID?

Sediul social al ASOCIATIA AJUTOR RAPID este în Mun. Sfântu Gheorghe, COVASNA, la adresa JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. CERBULUI, NR.1, BL.19, SC.C, ET.1, AP.7.

[§2.13]

Companii similare