[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIATIA "CASA ANTONIA"

Activă
CUI35201643CAEN8730

ASOCIATIA "CASA ANTONIA" este o firmă activă din județul CLUJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2015 (11 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure” (cod CAEN 8730).

ASOCIATIA "CASA ANTONIA" nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8730
Activitate principală

Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIATIA "CASA ANTONIA"?

Domeniul principal de activitate al ASOCIATIA "CASA ANTONIA" este „Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure”, cod CAEN 8730, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIATIA "CASA ANTONIA" o firmă activă?

Da. ASOCIATIA "CASA ANTONIA" figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIATIA "CASA ANTONIA"?

ASOCIATIA "CASA ANTONIA" are codul unic de înregistrare (CUI) 35201643 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIATIA "CASA ANTONIA" plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIATIA "CASA ANTONIA" nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIATIA "CASA ANTONIA"?

ASOCIATIA "CASA ANTONIA" este înregistrată din 2015, adică 11 ani de activitate, cu sediul în Mun. Turda, CLUJ.

Unde are sediul ASOCIATIA "CASA ANTONIA"?

Sediul social al ASOCIATIA "CASA ANTONIA" este în Mun. Turda, CLUJ, la adresa JUD. CLUJ, MUN. TURDA, STR. ANDREI MUREŞANU, NR.43.

[§2.13]

Companii similare