[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI

Activă
CUI48161419CAEN9499

ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI este o firmă activă din județul HARGHITA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2023 (3 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI?

Domeniul principal de activitate al ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI o firmă activă?

Da. ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI?

ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI are codul unic de înregistrare (CUI) 48161419 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI?

ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI este înregistrată din 2023, adică 3 ani de activitate, cu sediul în Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA.

Unde are sediul ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI?

Sediul social al ASOCIATIA CHIRIASILOR TABEREI este în Mun. Odorheiu Secuiesc, HARGHITA, la adresa JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. TABEREI, NR.3, SC.B, AP.6.

[§2.13]

Companii similare