[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIATIA EURO EXPO

Activă
CUI46136630CAEN9609

ASOCIATIA EURO EXPO este o firmă activă din județul CONSTANŢA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2022 (4 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Alte activități de servicii n.c.a.” (cod CAEN 9609).

ASOCIATIA EURO EXPO nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9609
Activitate principală

Alte activități de servicii n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIATIA EURO EXPO?

Domeniul principal de activitate al ASOCIATIA EURO EXPO este „Alte activități de servicii n.c.a.”, cod CAEN 9609, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIATIA EURO EXPO o firmă activă?

Da. ASOCIATIA EURO EXPO figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIATIA EURO EXPO?

ASOCIATIA EURO EXPO are codul unic de înregistrare (CUI) 46136630 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIATIA EURO EXPO plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIATIA EURO EXPO nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIATIA EURO EXPO?

ASOCIATIA EURO EXPO este înregistrată din 2022, adică 4 ani de activitate, cu sediul în Mun. Constanţa, CONSTANŢA.

Unde are sediul ASOCIATIA EURO EXPO?

Sediul social al ASOCIATIA EURO EXPO este în Mun. Constanţa, CONSTANŢA, la adresa JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA SOLIDARITĂŢII, NR.4, BL.N, SC.E, ET.M, AP.M2.

[§2.13]

Companii similare