[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIATIA PENES CURCANUL

Activă
CUI26877990CAEN9319

ASOCIATIA PENES CURCANUL este o firmă activă din județul PRAHOVA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2010 (16 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Alte activități sportive n.c.a” (cod CAEN 9319).

ASOCIATIA PENES CURCANUL nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Firma figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații fiscale restante de 132.027 RON, conform raportului din 30.06.2026.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9319
Activitate principală

Alte activități sportive n.c.a

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIATIA PENES CURCANUL?

Domeniul principal de activitate al ASOCIATIA PENES CURCANUL este „Alte activități sportive n.c.a”, cod CAEN 9319, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIATIA PENES CURCANUL o firmă activă?

Da. ASOCIATIA PENES CURCANUL figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIATIA PENES CURCANUL?

ASOCIATIA PENES CURCANUL are codul unic de înregistrare (CUI) 26877990 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIATIA PENES CURCANUL plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIATIA PENES CURCANUL nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIATIA PENES CURCANUL?

ASOCIATIA PENES CURCANUL este înregistrată din 2010, adică 16 ani de activitate, cu sediul în Sat Găgeni Com. Păuleşti, PRAHOVA.

Unde are sediul ASOCIATIA PENES CURCANUL?

Sediul social al ASOCIATIA PENES CURCANUL este în Sat Găgeni Com. Păuleşti, PRAHOVA, la adresa JUD. PRAHOVA, SAT GĂGENI COM. PĂULEŞTI, NR.201.

Are ASOCIATIA PENES CURCANUL datorii la ANAF?

Da. ASOCIATIA PENES CURCANUL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu un total de 132.027 RON la data raportului 30.06.2026. Plățile efectuate după această dată nu sunt reflectate.

[§2.13]

Companii similare