[ §02.01 ] PROFIL

ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN"

Activă
CUI23104426CAEN9499

ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" este o firmă activă din județul ALBA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2008 (18 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN"?

Domeniul principal de activitate al ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" o firmă activă?

Da. ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN"?

ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" are codul unic de înregistrare (CUI) 23104426 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" plătitoare de TVA?

Nu. ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN"?

ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" este înregistrată din 2008, adică 18 ani de activitate, cu sediul în Mun. Alba Iulia, ALBA.

Unde are sediul ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN"?

Sediul social al ASOCIATIA "TENIS CLUB SUN" este în Mun. Alba Iulia, ALBA, la adresa JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. GHEORGHE POP DE BĂSEŞTI, NR.6A.

[§2.13]

Companii similare