[ §02.01 ] PROFIL

BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ

Activă
CUI18410305CAEN9131

BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ este o firmă activă din județul MEHEDINŢI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2006 (20 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale organizațiilor religioase” (cod CAEN 9131).

BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9131
Activitate principală

Activități ale organizațiilor religioase

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ?

Domeniul principal de activitate al BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ este „Activități ale organizațiilor religioase”, cod CAEN 9131, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ o firmă activă?

Da. BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ?

BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 18410305 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ plătitoare de TVA?

Nu. BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ?

BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ este înregistrată din 2006, adică 20 de ani de activitate, cu sediul în Sat Vidimireşti Com. Bala, MEHEDINŢI.

Unde are sediul BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ?

Sediul social al BISERICA CREŞTINĂ BAPTISTĂ este în Sat Vidimireşti Com. Bala, MEHEDINŢI, la adresa JUD. MEHEDINŢI, SAT VIDIMIREŞTI COM. BALA.

[§2.13]

Companii similare