[ §02.01 ] PROFIL

BISERICA EVANGHELICA ROMANA

Activă
CUI29836536CAEN9491

BISERICA EVANGHELICA ROMANA este o firmă activă din județul ARGEŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2012 (14 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale organizațiilor religioase” (cod CAEN 9491).

BISERICA EVANGHELICA ROMANA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9491
Activitate principală

Activități ale organizațiilor religioase

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă BISERICA EVANGHELICA ROMANA?

Domeniul principal de activitate al BISERICA EVANGHELICA ROMANA este „Activități ale organizațiilor religioase”, cod CAEN 9491, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este BISERICA EVANGHELICA ROMANA o firmă activă?

Da. BISERICA EVANGHELICA ROMANA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei BISERICA EVANGHELICA ROMANA?

BISERICA EVANGHELICA ROMANA are codul unic de înregistrare (CUI) 29836536 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este BISERICA EVANGHELICA ROMANA plătitoare de TVA?

Nu. BISERICA EVANGHELICA ROMANA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există BISERICA EVANGHELICA ROMANA?

BISERICA EVANGHELICA ROMANA este înregistrată din 2012, adică 14 ani de activitate, cu sediul în Com. Albeştii De Argeş, ARGEŞ.

Unde are sediul BISERICA EVANGHELICA ROMANA?

Sediul social al BISERICA EVANGHELICA ROMANA este în Com. Albeştii De Argeş, ARGEŞ, la adresa JUD. ARGEŞ, COM. ALBEŞTII DE ARGEŞ, NR.17.

[§2.13]

Companii similare