[ §02.01 ] PROFIL

BISERICA "MESIA"

Activă
CUI24797908CAEN9491

BISERICA "MESIA" este o firmă activă din județul BOTOŞANI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2008 (18 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale organizațiilor religioase” (cod CAEN 9491).

BISERICA "MESIA" nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9491
Activitate principală

Activități ale organizațiilor religioase

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă BISERICA "MESIA"?

Domeniul principal de activitate al BISERICA "MESIA" este „Activități ale organizațiilor religioase”, cod CAEN 9491, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este BISERICA "MESIA" o firmă activă?

Da. BISERICA "MESIA" figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei BISERICA "MESIA"?

BISERICA "MESIA" are codul unic de înregistrare (CUI) 24797908 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este BISERICA "MESIA" plătitoare de TVA?

Nu. BISERICA "MESIA" nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există BISERICA "MESIA"?

BISERICA "MESIA" este înregistrată din 2008, adică 18 ani de activitate, cu sediul în Mun. Botoşani, BOTOŞANI.

Unde are sediul BISERICA "MESIA"?

Sediul social al BISERICA "MESIA" este în Mun. Botoşani, BOTOŞANI, la adresa JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. PACEA, NR.118.

[§2.13]

Companii similare