[ §02.01 ] PROFIL

BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR

Activă
CUI24486375CAEN6621

BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR este o firmă activă din județul TIMIŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2008 (18 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor” (cod CAEN 6621).

BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6621
Activitate principală

Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR?

Domeniul principal de activitate al BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR este „Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor”, cod CAEN 6621, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR o firmă activă?

Da. BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR?

BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR are codul unic de înregistrare (CUI) 24486375 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR plătitoare de TVA?

Nu. BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR?

BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR este înregistrată din 2008, adică 18 ani de activitate, cu sediul în Mun. Timişoara, TIMIŞ.

Unde are sediul BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR?

Sediul social al BORZA CIPRIAN MIHAI COMISIONAR este în Mun. Timişoara, TIMIŞ, la adresa JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MĂSLINULUI, NR.5, SC.A, ET.1, AP.6.

[§2.13]

Companii similare