[ §02.01 ] PROFIL

CLEANING XANTOSRL

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI31373700CAEN4941ONRCJ2013000516226

CLEANING XANTO SRL este o firmă activă din județul IAŞI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2013 (13 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de 3,33 mil. RON, un profit net de 328.388 RON și 19 angajați. Față de 2023, cifra de afaceri a scăzut cu 10,1%.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4941
Activitate principală

Transporturi rutiere de mărfuri

[02]Activități secundare
15 afișate · 15 totale
4100Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
4782Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
5224Manipulări
5224Manipulări
5320Alte activități poștale și de curier
5320Alte activități poștale și de curier
5630Baruri și alte activități de servire a băuturilor
5630Baruri și alte activități de servire a băuturilor
6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
7711Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
8292Activități de ambalare
8292Activități de ambalare
9329Alte activități recreative și distractive n.c.a.
9531Repararea și întreținerea autovehiculelor
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă CLEANING XANTO SRL?

Domeniul principal de activitate al CLEANING XANTO SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este CLEANING XANTO SRL o firmă activă?

Da. CLEANING XANTO SRL figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei CLEANING XANTO SRL?

CLEANING XANTO SRL are codul unic de înregistrare (CUI) 31373700 și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2013000516226.

Este CLEANING XANTO SRL plătitoare de TVA?

Da. CLEANING XANTO SRL figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

Ce cifră de afaceri are CLEANING XANTO SRL?

CLEANING XANTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,33 mil. RON în 2024, cu un profit net de 328.388 RON, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CLEANING XANTO SRL?

CLEANING XANTO SRL a raportat 19 angajați în 2024, conform ultimului bilanț public.

De când există CLEANING XANTO SRL?

CLEANING XANTO SRL este înregistrată din 2013, adică 13 ani de activitate, cu sediul în Sat Focuri Com. Focuri, IAŞI.

Unde are sediul CLEANING XANTO SRL?

Sediul social al CLEANING XANTO SRL este în Sat Focuri Com. Focuri, IAŞI, la adresa JUD. IAŞI, SAT FOCURI COM. FOCURI, , BL.3, SC.A, ET.2, AP.5.

[§2.13]

Companii similare