[ §02.01 ] PROFIL

CLINTAN MOISE

Activă
CUI7476738CAEN—

CLINTAN MOISE este o firmă activă din județul BIHOR. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1995 (31 de ani de activitate).

CLINTAN MOISE nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este CLINTAN MOISE o firmă activă?

Da. CLINTAN MOISE figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei CLINTAN MOISE?

CLINTAN MOISE are codul unic de înregistrare (CUI) 7476738 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este CLINTAN MOISE plătitoare de TVA?

Nu. CLINTAN MOISE nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există CLINTAN MOISE?

CLINTAN MOISE este înregistrată din 1995, adică 31 de ani de activitate, cu sediul în Sat Cociuba Mare Com. Cociuba Mare, BIHOR.

Unde are sediul CLINTAN MOISE?

Sediul social al CLINTAN MOISE este în Sat Cociuba Mare Com. Cociuba Mare, BIHOR, la adresa JUD. BIHOR, SAT COCIUBA MARE COM. COCIUBA MARE, NR.19/A.