[ §02.01 ] PROFIL

CLUB SPORTIV SENIN

Activă
CUI50255760CAEN—

CLUB SPORTIV SENIN este o firmă activă din județul CLUJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate).

CLUB SPORTIV SENIN nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este CLUB SPORTIV SENIN o firmă activă?

Da. CLUB SPORTIV SENIN figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei CLUB SPORTIV SENIN?

CLUB SPORTIV SENIN are codul unic de înregistrare (CUI) 50255760 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este CLUB SPORTIV SENIN plătitoare de TVA?

Nu. CLUB SPORTIV SENIN nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există CLUB SPORTIV SENIN?

CLUB SPORTIV SENIN este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sat Miceşti Com. Tureni, CLUJ.

Unde are sediul CLUB SPORTIV SENIN?

Sediul social al CLUB SPORTIV SENIN este în Sat Miceşti Com. Tureni, CLUJ, la adresa JUD. CLUJ, SAT MICEŞTI COM. TURENI, NR.127.