[ §02.01 ] PROFIL

CLUBUL SPORTIV PĂDURENI

Activă
CUI44778471CAEN9312

CLUBUL SPORTIV PĂDURENI este o firmă activă din județul GIURGIU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2021 (5 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale cluburilor sportive” (cod CAEN 9312).

CLUBUL SPORTIV PĂDURENI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9312
Activitate principală

Activități ale cluburilor sportive

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă CLUBUL SPORTIV PĂDURENI?

Domeniul principal de activitate al CLUBUL SPORTIV PĂDURENI este „Activități ale cluburilor sportive”, cod CAEN 9312, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este CLUBUL SPORTIV PĂDURENI o firmă activă?

Da. CLUBUL SPORTIV PĂDURENI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei CLUBUL SPORTIV PĂDURENI?

CLUBUL SPORTIV PĂDURENI are codul unic de înregistrare (CUI) 44778471 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este CLUBUL SPORTIV PĂDURENI plătitoare de TVA?

Nu. CLUBUL SPORTIV PĂDURENI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există CLUBUL SPORTIV PĂDURENI?

CLUBUL SPORTIV PĂDURENI este înregistrată din 2021, adică 5 ani de activitate, cu sediul în Sat Pădureni Com. Buturugeni, GIURGIU.

Unde are sediul CLUBUL SPORTIV PĂDURENI?

Sediul social al CLUBUL SPORTIV PĂDURENI este în Sat Pădureni Com. Buturugeni, GIURGIU, la adresa JUD. GIURGIU, SAT PĂDURENI COM. BUTURUGENI, NR.1, STR. CASTANULUI.

[§2.13]

Companii similare