[ §02.01 ] PROFIL

ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1

Activă
CUI45085805CAEN8559

ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2021 (5 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559).

ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Firma figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații fiscale restante de 190.474 RON, conform raportului din 30.06.2026.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8559
Activitate principală

Alte forme de învățământ n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1?

Domeniul principal de activitate al ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 o firmă activă?

Da. ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1?

ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 are codul unic de înregistrare (CUI) 45085805 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 plătitoare de TVA?

Nu. ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1?

ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 este înregistrată din 2021, adică 5 ani de activitate, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1?

Sediul social al ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 este în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. PETRE ISPIRESCU, NR.54B.

Are ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 datorii la ANAF?

Da. ŞCOALA PRIMARĂ " MICUL LORD" 1 figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu un total de 190.474 RON la data raportului 30.06.2026. Plățile efectuate după această dată nu sunt reflectate.

[§2.13]

Companii similare