[ §02.01 ] PROFIL

CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ

ActivăPLĂTITOR TVA
CUI1178058CAEN4711ONRCC2005000021108

CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ este o firmă activă din județul BUZĂU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1992 (34 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de 474.449 RON, un profit net de 0 RON și 3 angajați. Față de 2023, cifra de afaceri a scăzut cu 17,7%.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4711
Activitate principală

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

[02]Activități secundare
2 afișate · 2 totale
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
6820închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ?

Domeniul principal de activitate al CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ o firmă activă?

Da. CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ?

CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 1178058 și numărul de ordine în Registrul Comerțului C2005000021108.

Este CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ plătitoare de TVA?

Da. CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

Ce cifră de afaceri are CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ?

CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ a raportat o cifră de afaceri de 474.449 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ?

CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ a raportat 3 angajați în 2024, conform ultimului bilanț public.

De când există CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ?

CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ este înregistrată din 1992, adică 34 de ani de activitate, cu sediul în Sat Vintilă Vodă Com. Vintilă Vodă, BUZĂU.

Unde are sediul CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ?

Sediul social al CONSUMCOOP SLĂNIC SOCIETATE COOPERATIVĂ este în Sat Vintilă Vodă Com. Vintilă Vodă, BUZĂU, la adresa JUD. BUZĂU, SAT VINTILĂ VODĂ COM. VINTILĂ VODĂ, COM. VINTILA VODA.

[§2.13]

Companii similare