[ §02.01 ] PROFIL

CRIHAN JEAN GABRIEL

Activă
CUI13322601CAEN—

CRIHAN JEAN GABRIEL este o firmă activă din județul BOTOŞANI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate).

CRIHAN JEAN GABRIEL nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este CRIHAN JEAN GABRIEL o firmă activă?

Da. CRIHAN JEAN GABRIEL figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei CRIHAN JEAN GABRIEL?

CRIHAN JEAN GABRIEL are codul unic de înregistrare (CUI) 13322601 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este CRIHAN JEAN GABRIEL plătitoare de TVA?

Nu. CRIHAN JEAN GABRIEL nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există CRIHAN JEAN GABRIEL?

CRIHAN JEAN GABRIEL este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Dorohoi, BOTOŞANI.

Unde are sediul CRIHAN JEAN GABRIEL?

Sediul social al CRIHAN JEAN GABRIEL este în Mun. Dorohoi, BOTOŞANI, la adresa JUD. BOTOŞANI, MUN. DOROHOI, BLD. VICTORIEI, NR.6, BL.A6, SC.A, ET.III, AP.12.