[ §02.01 ] PROFIL

DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

Activă
CUI49355685CAEN4711ONRCF13/3/2024

DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este o firmă activă din județul CONSTANŢA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2024 (2 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711).

DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4711
Activitate principală

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Domeniul principal de activitate al DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ o firmă activă?

Da. DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 49355685 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F13/3/2024.

Este DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ plătitoare de TVA?

Nu. DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este înregistrată din 2024, adică 2 ani de activitate, cu sediul în Sat Cochirleni Com. Rasova, CONSTANŢA.

Unde are sediul DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ?

Sediul social al DAN V ION ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este în Sat Cochirleni Com. Rasova, CONSTANŢA, la adresa JUD. CONSTANŢA, SAT COCHIRLENI COM. RASOVA, STR. BIRUINŢEI, NR.1.

[§2.13]

Companii similare