[ §02.01 ] PROFIL

DEPOZIT DOMNESTI

Activă
CUI53686601CAEN5210

DEPOZIT DOMNESTI este o firmă activă din județul ILFOV. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2026 (0 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Depozitări” (cod CAEN 5210).

DEPOZIT DOMNESTI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
5210
Activitate principală

Depozitări

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DEPOZIT DOMNESTI?

Domeniul principal de activitate al DEPOZIT DOMNESTI este „Depozitări”, cod CAEN 5210, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DEPOZIT DOMNESTI o firmă activă?

Da. DEPOZIT DOMNESTI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DEPOZIT DOMNESTI?

DEPOZIT DOMNESTI are codul unic de înregistrare (CUI) 53686601 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este DEPOZIT DOMNESTI plătitoare de TVA?

Nu. DEPOZIT DOMNESTI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DEPOZIT DOMNESTI?

DEPOZIT DOMNESTI este înregistrată din 2026, adică 0 ani de activitate, cu sediul în Sat Domneşti Com. Domneşti, ILFOV.

Unde are sediul DEPOZIT DOMNESTI?

Sediul social al DEPOZIT DOMNESTI este în Sat Domneşti Com. Domneşti, ILFOV, la adresa JUD. ILFOV, SAT DOMNEŞTI COM. DOMNEŞTI, STR. CRENGUŢEI, NR.138A.

[§2.13]

Companii similare