[ §02.01 ] PROFIL

DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Activă
CUI3262162CAEN4711ONRCF1992000345283

DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul OLT. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711).

DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4711
Activitate principală

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

[02]Activități secundare
9 afișate · 9 totale
4712Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
4721Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
4722Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
4723Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
4724Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
4725Comerț cu amănuntul al băuturilor
4726Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
4727Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 3262162 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F1992000345283.

Este DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Nu. DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Slatina, OLT.

Unde are sediul DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al DIACONESCU MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Mun. Slatina, OLT, la adresa JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. LIBERTĂŢII, NR.5, SC.A, AP.1BIS.

[§2.13]

Companii similare

ADROMA SRL6756853
AGOSTINO SRL16412482
ALCRIMAR SRL15796415