[ §02.01 ] PROFIL

DOCTOR NEGRU TEODOR

Activă
CUI44132690CAEN8622

DOCTOR NEGRU TEODOR este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2021 (5 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

DOCTOR NEGRU TEODOR nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8622
Activitate principală

Activități de asistență medicală specializată

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DOCTOR NEGRU TEODOR?

Domeniul principal de activitate al DOCTOR NEGRU TEODOR este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DOCTOR NEGRU TEODOR o firmă activă?

Da. DOCTOR NEGRU TEODOR figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DOCTOR NEGRU TEODOR?

DOCTOR NEGRU TEODOR are codul unic de înregistrare (CUI) 44132690 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este DOCTOR NEGRU TEODOR plătitoare de TVA?

Nu. DOCTOR NEGRU TEODOR nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DOCTOR NEGRU TEODOR?

DOCTOR NEGRU TEODOR este înregistrată din 2021, adică 5 ani de activitate, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul DOCTOR NEGRU TEODOR?

Sediul social al DOCTOR NEGRU TEODOR este în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ALEEA BOTORANI, NR.8, BL.V84, SC.1, ET.7, AP.29.

[§2.13]

Companii similare