[ §02.01 ] PROFIL

DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN

Activă
CUI26829160CAEN8299

DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2010 (16 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299).

DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8299
Activitate principală

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN?

Domeniul principal de activitate al DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN o firmă activă?

Da. DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN?

DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN are codul unic de înregistrare (CUI) 26829160 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN plătitoare de TVA?

Nu. DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN?

DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN este înregistrată din 2010, adică 16 ani de activitate, cu sediul în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN?

Sediul social al DOGARU-LETCHIN G. VALENTIN este în Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. ALEXANDRIA, NR.11, BL.C11, SC.D, AP.50.

[§2.13]

Companii similare