[ §02.01 ] PROFIL

DR. ATHANASIU ANDREEA

Activă
CUI31899013CAEN8622

DR. ATHANASIU ANDREEA este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2013 (13 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

DR. ATHANASIU ANDREEA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8622
Activitate principală

Activități de asistență medicală specializată

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DR. ATHANASIU ANDREEA?

Domeniul principal de activitate al DR. ATHANASIU ANDREEA este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DR. ATHANASIU ANDREEA o firmă activă?

Da. DR. ATHANASIU ANDREEA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DR. ATHANASIU ANDREEA?

DR. ATHANASIU ANDREEA are codul unic de înregistrare (CUI) 31899013 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este DR. ATHANASIU ANDREEA plătitoare de TVA?

Nu. DR. ATHANASIU ANDREEA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DR. ATHANASIU ANDREEA?

DR. ATHANASIU ANDREEA este înregistrată din 2013, adică 13 ani de activitate, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul DR. ATHANASIU ANDREEA?

Sediul social al DR. ATHANASIU ANDREEA este în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD. REGIEI, NR.8.

[§2.13]

Companii similare