[ §02.01 ] PROFIL

DUME ANCA AGENT DE MARKETING

Activă
CUI22831833CAEN6720

DUME ANCA AGENT DE MARKETING este o firmă activă din județul TIMIŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2007 (19 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii” (cod CAEN 6720).

DUME ANCA AGENT DE MARKETING nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6720
Activitate principală

Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DUME ANCA AGENT DE MARKETING?

Domeniul principal de activitate al DUME ANCA AGENT DE MARKETING este „Activități auxiliare ale caselor de asigurări și de pensii”, cod CAEN 6720, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DUME ANCA AGENT DE MARKETING o firmă activă?

Da. DUME ANCA AGENT DE MARKETING figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DUME ANCA AGENT DE MARKETING?

DUME ANCA AGENT DE MARKETING are codul unic de înregistrare (CUI) 22831833 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este DUME ANCA AGENT DE MARKETING plătitoare de TVA?

Nu. DUME ANCA AGENT DE MARKETING nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DUME ANCA AGENT DE MARKETING?

DUME ANCA AGENT DE MARKETING este înregistrată din 2007, adică 19 ani de activitate, cu sediul în Orş. Sânnicolau Mare, TIMIŞ.

Unde are sediul DUME ANCA AGENT DE MARKETING?

Sediul social al DUME ANCA AGENT DE MARKETING este în Orş. Sânnicolau Mare, TIMIŞ, la adresa JUD. TIMIŞ, ORŞ. SÂNNICOLAU MARE, STR. 16 DECEMBRIE 1989, NR.36A.

[§2.13]

Companii similare