[ §02.01 ] PROFIL

DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN

Activă
CUI33063641CAEN8622

DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2014 (12 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
8622
Activitate principală

Activități de asistență medicală specializată

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN?

Domeniul principal de activitate al DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN o firmă activă?

Da. DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN?

DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN are codul unic de înregistrare (CUI) 33063641 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN plătitoare de TVA?

Nu. DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN?

DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN este înregistrată din 2014, adică 12 ani de activitate, cu sediul în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN?

Sediul social al DUMITRU G. IONUŢ-CĂTĂLIN este în Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, INT. BABA NOVAC, NR.4A.

[§2.13]

Companii similare