[ §02.01 ] PROFIL

EASY PHARM S.R.L.-D.

Activă
CUI38943825CAEN4646ONRCJ16/442/2018

EASY PHARM S.R.L.-D. este o firmă activă din județul DOLJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2018 (8 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale” (cod CAEN 4646).

Conform ultimului bilanț public depus (2024), firma a raportat o cifră de afaceri de 0 RON, un profit net de 0 RON și 0 angajați. Față de 2023, cifra de afaceri a scăzut cu 100,0%.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4646
Activitate principală

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă EASY PHARM S.R.L.-D.?

Domeniul principal de activitate al EASY PHARM S.R.L.-D. este „Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale”, cod CAEN 4646, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este EASY PHARM S.R.L.-D. o firmă activă?

Da. EASY PHARM S.R.L.-D. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei EASY PHARM S.R.L.-D.?

EASY PHARM S.R.L.-D. are codul unic de înregistrare (CUI) 38943825 și numărul de ordine în Registrul Comerțului J16/442/2018.

Este EASY PHARM S.R.L.-D. plătitoare de TVA?

Nu. EASY PHARM S.R.L.-D. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

Ce cifră de afaceri are EASY PHARM S.R.L.-D.?

EASY PHARM S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

De când există EASY PHARM S.R.L.-D.?

EASY PHARM S.R.L.-D. este înregistrată din 2018, adică 8 ani de activitate, cu sediul în Mun. Craiova, DOLJ.

Unde are sediul EASY PHARM S.R.L.-D.?

Sediul social al EASY PHARM S.R.L.-D. este în Mun. Craiova, DOLJ, la adresa JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. FRAŢII GOLEŞTI, NR.96, BL.J9, SC.1, ET.3, AP.14.

[§2.13]

Companii similare

ALBEDO SRL13905737