[ §02.01 ] PROFIL

EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA

Activă
CUI31471687CAEN6920

EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2013 (13 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920).

EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6920
Activitate principală

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA?

Domeniul principal de activitate al EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA o firmă activă?

Da. EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA?

EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA are codul unic de înregistrare (CUI) 31471687 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA plătitoare de TVA?

Nu. EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA?

EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA este înregistrată din 2013, adică 13 ani de activitate, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA?

Sediul social al EXPERT CONTABIL SANDU ANA MARIA este în Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM. TABEREI, NR.48, BL.GII3, SC.A, ET.1, AP.8.

[§2.13]

Companii similare