[ §02.01 ] PROFIL

FITA MARIA

Activă
CUI8022438CAEN—

FITA MARIA este o firmă activă din județul SIBIU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1996 (30 de ani de activitate).

FITA MARIA nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este FITA MARIA o firmă activă?

Da. FITA MARIA figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei FITA MARIA?

FITA MARIA are codul unic de înregistrare (CUI) 8022438 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este FITA MARIA plătitoare de TVA?

Nu. FITA MARIA nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există FITA MARIA?

FITA MARIA este înregistrată din 1996, adică 30 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Sibiu, SIBIU.

Unde are sediul FITA MARIA?

Sediul social al FITA MARIA este în Mun. Sibiu, SIBIU, la adresa JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, BL.20, SC.A, AP.7.