[ §02.01 ] PROFIL

FLOREA ADRIAN

Activă
CUI12359297CAEN—

FLOREA ADRIAN este o firmă activă din județul PRAHOVA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1999 (27 de ani de activitate).

FLOREA ADRIAN nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este FLOREA ADRIAN o firmă activă?

Da. FLOREA ADRIAN figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei FLOREA ADRIAN?

FLOREA ADRIAN are codul unic de înregistrare (CUI) 12359297 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este FLOREA ADRIAN plătitoare de TVA?

Nu. FLOREA ADRIAN nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există FLOREA ADRIAN?

FLOREA ADRIAN este înregistrată din 1999, adică 27 de ani de activitate, cu sediul în Orş. Plopeni, PRAHOVA.

Unde are sediul FLOREA ADRIAN?

Sediul social al FLOREA ADRIAN este în Orş. Plopeni, PRAHOVA, la adresa JUD. PRAHOVA, ORŞ. PLOPENI, STR. LEULUI, NR.2, BL.37, SC.A, AP.5.