[ §02.01 ] PROFIL

FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Activă
CUI40748273CAEN4711ONRCF28/89/2019

FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul OLT. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2019 (7 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711).

FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4711
Activitate principală

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

[02]Activități secundare
7 afișate · 7 totale
4721Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
4722Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
4723Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
4724Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
4725Comerț cu amănuntul al băuturilor
4726Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
4729Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 40748273 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F28/89/2019.

Este FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Nu. FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2019, adică 7 ani de activitate, cu sediul în Sat Dobriceni Com. Iancu Jianu, OLT.

Unde are sediul FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al FLOREA S. GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sat Dobriceni Com. Iancu Jianu, OLT, la adresa JUD. OLT, SAT DOBRICENI COM. IANCU JIANU, STR. FULGERULUI, NR.22.

[§2.13]

Companii similare