[ §02.01 ] PROFIL

FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT

Activă
CUI26658140CAEN6910

FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT este o firmă activă din județul BACĂU. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2010 (16 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități juridice” (cod CAEN 6910).

FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
6910
Activitate principală

Activități juridice

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT?

Domeniul principal de activitate al FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT este „Activități juridice”, cod CAEN 6910, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT o firmă activă?

Da. FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT?

FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT are codul unic de înregistrare (CUI) 26658140 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT plătitoare de TVA?

Nu. FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT?

FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT este înregistrată din 2010, adică 16 ani de activitate, cu sediul în Mun. Bacău, BACĂU.

Unde are sediul FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT?

Sediul social al FOCŞA I. NICULINA - AVOCAT este în Mun. Bacău, BACĂU, la adresa JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, CAL. REPUBLICII, BL.27, SC.A, AP.3.

[§2.13]

Companii similare