[ §02.01 ] PROFIL

FUNDATIA "ALPIN TUR"

Activă
CUI11168248CAEN—

FUNDATIA "ALPIN TUR" este o firmă activă din județul HARGHITA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1998 (28 de ani de activitate).

FUNDATIA "ALPIN TUR" nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este FUNDATIA "ALPIN TUR" o firmă activă?

Da. FUNDATIA "ALPIN TUR" figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei FUNDATIA "ALPIN TUR"?

FUNDATIA "ALPIN TUR" are codul unic de înregistrare (CUI) 11168248 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este FUNDATIA "ALPIN TUR" plătitoare de TVA?

Nu. FUNDATIA "ALPIN TUR" nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există FUNDATIA "ALPIN TUR"?

FUNDATIA "ALPIN TUR" este înregistrată din 1998, adică 28 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Gheorgheni, HARGHITA.

Unde are sediul FUNDATIA "ALPIN TUR"?

Sediul social al FUNDATIA "ALPIN TUR" este în Mun. Gheorgheni, HARGHITA, la adresa JUD. HARGHITA, MUN. GHEORGHENI, BLD. LACU ROŞU, NR.132.