[ §02.01 ] PROFIL

FUNDATIA "CASA LIDIA"

Activă
CUI13094090CAEN9499

FUNDATIA "CASA LIDIA" este o firmă activă din județul ILFOV. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Activități ale altor organizații n.c.a.” (cod CAEN 9499).

FUNDATIA "CASA LIDIA" nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
9499
Activitate principală

Activități ale altor organizații n.c.a.

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă FUNDATIA "CASA LIDIA"?

Domeniul principal de activitate al FUNDATIA "CASA LIDIA" este „Activități ale altor organizații n.c.a.”, cod CAEN 9499, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este FUNDATIA "CASA LIDIA" o firmă activă?

Da. FUNDATIA "CASA LIDIA" figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei FUNDATIA "CASA LIDIA"?

FUNDATIA "CASA LIDIA" are codul unic de înregistrare (CUI) 13094090 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este FUNDATIA "CASA LIDIA" plătitoare de TVA?

Nu. FUNDATIA "CASA LIDIA" nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există FUNDATIA "CASA LIDIA"?

FUNDATIA "CASA LIDIA" este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Sat Domneşti Com. Domneşti, ILFOV.

Unde are sediul FUNDATIA "CASA LIDIA"?

Sediul social al FUNDATIA "CASA LIDIA" este în Sat Domneşti Com. Domneşti, ILFOV, la adresa JUD. ILFOV, SAT DOMNEŞTI COM. DOMNEŞTI, ŞOS. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.107.

[§2.13]

Companii similare