[ §02.01 ] PROFIL

GIURGIU NICOLAE ASF.

Activă
CUI14076807CAEN5224

GIURGIU NICOLAE ASF. este o firmă activă din județul MARAMUREŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2001 (25 de ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Manipulări” (cod CAEN 5224).

GIURGIU NICOLAE ASF. nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
5224
Activitate principală

Manipulări

[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă GIURGIU NICOLAE ASF.?

Domeniul principal de activitate al GIURGIU NICOLAE ASF. este „Manipulări”, cod CAEN 5224, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este GIURGIU NICOLAE ASF. o firmă activă?

Da. GIURGIU NICOLAE ASF. figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei GIURGIU NICOLAE ASF.?

GIURGIU NICOLAE ASF. are codul unic de înregistrare (CUI) 14076807 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este GIURGIU NICOLAE ASF. plătitoare de TVA?

Nu. GIURGIU NICOLAE ASF. nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există GIURGIU NICOLAE ASF.?

GIURGIU NICOLAE ASF. este înregistrată din 2001, adică 25 de ani de activitate, cu sediul în Orş. Târgu Lăpuş, MARAMUREŞ.

Unde are sediul GIURGIU NICOLAE ASF.?

Sediul social al GIURGIU NICOLAE ASF. este în Orş. Târgu Lăpuş, MARAMUREŞ, la adresa JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TÂRGU LĂPUŞ, PŢA. EROILOR, NR.TL/1A, AP.3.

[§2.13]

Companii similare