[ §02.01 ] PROFIL

GRUPUL SCOLAR AGRICOL

Activă
CUI4358150CAEN—

GRUPUL SCOLAR AGRICOL este o firmă activă din județul TIMIŞ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate).

GRUPUL SCOLAR AGRICOL nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este GRUPUL SCOLAR AGRICOL o firmă activă?

Da. GRUPUL SCOLAR AGRICOL figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei GRUPUL SCOLAR AGRICOL?

GRUPUL SCOLAR AGRICOL are codul unic de înregistrare (CUI) 4358150 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este GRUPUL SCOLAR AGRICOL plătitoare de TVA?

Nu. GRUPUL SCOLAR AGRICOL nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există GRUPUL SCOLAR AGRICOL?

GRUPUL SCOLAR AGRICOL este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Orş. Sânnicolau Mare, TIMIŞ.

Unde are sediul GRUPUL SCOLAR AGRICOL?

Sediul social al GRUPUL SCOLAR AGRICOL este în Orş. Sânnicolau Mare, TIMIŞ, la adresa JUD. TIMIŞ, ORŞ. SÂNNICOLAU MARE, STR. 16 DECEMBRIE 1989, NR.17.