[ §02.01 ] PROFIL

HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Activă
CUI30963045CAEN4719ONRCF37/1027/2012

HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul VASLUI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2012 (14 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4719).

HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4719
Activitate principală

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

[02]Activități secundare
7 afișate · 7 totale
4751Comerț cu amănuntul al textilelor
4771Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
4772Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
4778Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
4779Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
4782Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
4789Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4719, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 30963045 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F37/1027/2012.

Este HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Nu. HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2012, adică 14 ani de activitate, cu sediul în Sat Portari Com. Zăpodeni, VASLUI.

Unde are sediul HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al HENŢ CĂLIN-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sat Portari Com. Zăpodeni, VASLUI, la adresa JUD. VASLUI, SAT PORTARI COM. ZĂPODENI, PORTARI, NR.181.

[§2.13]

Companii similare