[ §02.01 ] PROFIL

ILIE MIHAI

Activă
CUI12314040CAEN—

ILIE MIHAI este o firmă activă din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1999 (27 de ani de activitate).

ILIE MIHAI nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este ILIE MIHAI o firmă activă?

Da. ILIE MIHAI figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei ILIE MIHAI?

ILIE MIHAI are codul unic de înregistrare (CUI) 12314040 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este ILIE MIHAI plătitoare de TVA?

Nu. ILIE MIHAI nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există ILIE MIHAI?

ILIE MIHAI este înregistrată din 1999, adică 27 de ani de activitate, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Unde are sediul ILIE MIHAI?

Sediul social al ILIE MIHAI este în Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, la adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, IZV.MURESULUI, NR.5, BL.D6, SC.F, ET.3, AP.57.