[ §02.01 ] PROFIL

IORDAN ASF

Activă
CUI13239426CAEN

IORDAN ASF este o firmă activă din județul CONSTANŢA. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2000 (26 de ani de activitate).

IORDAN ASF nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este IORDAN ASF o firmă activă?

Da. IORDAN ASF figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei IORDAN ASF?

IORDAN ASF are codul unic de înregistrare (CUI) 13239426 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este IORDAN ASF plătitoare de TVA?

Nu. IORDAN ASF nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există IORDAN ASF?

IORDAN ASF este înregistrată din 2000, adică 26 de ani de activitate, cu sediul în Sat Satu Nou Com. Mircea Vodă, CONSTANŢA.

Unde are sediul IORDAN ASF?

Sediul social al IORDAN ASF este în Sat Satu Nou Com. Mircea Vodă, CONSTANŢA, la adresa JUD. CONSTANŢA, SAT SATU NOU COM. MIRCEA VODĂ, NR.FN.