[ §02.01 ] PROFIL

JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Activă
CUI43147901CAEN4712ONRCF2020000421304

JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o firmă activă din județul SATU MARE. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 2020 (6 ani de activitate). Domeniul principal de activitate este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712).

JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.4]

Industrie și activități

SURSĂ · ONRC
4712
Activitate principală

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

[02]Activități secundare
8 afișate · 8 totale
4751Comerț cu amănuntul al textilelor
4762Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
4771Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
4772Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
4776Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
4779Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
4782Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
4789Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
[§2.12]

Întrebări frecvente

Cu ce se ocupă JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Domeniul principal de activitate al JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712, conform datelor din Registrul Comerțului.

Este JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ o firmă activă?

Da. JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul unic de înregistrare (CUI) 43147901 și numărul de ordine în Registrul Comerțului F2020000421304.

Este JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitoare de TVA?

Nu. JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este înregistrată din 2020, adică 6 ani de activitate, cu sediul în Sat Dara Com. Dorolţ, SATU MARE.

Unde are sediul JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

Sediul social al JEKEI IRMA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în Sat Dara Com. Dorolţ, SATU MARE, la adresa JUD. SATU MARE, SAT DARA COM. DOROLŢ, G DARA, NR.12.

[§2.13]

Companii similare

FRICZI SRL18973341