[ §02.01 ] PROFIL

JUDEŢUL SĂLAJ

Activă
CUI4494764CAEN—

JUDEŢUL SĂLAJ este o firmă activă din județul SĂLAJ. A fost înregistrată la Registrul Comerțului în 1993 (33 de ani de activitate).

JUDEŢUL SĂLAJ nu are bilanțuri publice disponibile în sursele consultate.

Firma figurează ca beneficiar a 15 proiecte cu finanțare europeană, dintre care 1 în derulare.

Upgradează pentru acces

Creează un cont gratuit pentru a vedea mai multe detalii

[§2.12]

Întrebări frecvente

Este JUDEŢUL SĂLAJ o firmă activă?

Da. JUDEŢUL SĂLAJ figurează ca firmă activă în Registrul Comerțului.

Care este CUI-ul firmei JUDEŢUL SĂLAJ?

JUDEŢUL SĂLAJ are codul unic de înregistrare (CUI) 4494764 și numărul de ordine în Registrul Comerțului —.

Este JUDEŢUL SĂLAJ plătitoare de TVA?

Nu. JUDEŢUL SĂLAJ nu figurează ca plătitoare de TVA în evidențele ANAF.

De când există JUDEŢUL SĂLAJ?

JUDEŢUL SĂLAJ este înregistrată din 1993, adică 33 de ani de activitate, cu sediul în Mun. Zalău, SĂLAJ.

Unde are sediul JUDEŢUL SĂLAJ?

Sediul social al JUDEŢUL SĂLAJ este în Mun. Zalău, SĂLAJ, la adresa JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, PŢA. 1 DECEMBRIE 1918, NR.11.

A primit JUDEŢUL SĂLAJ fonduri europene?

Da. JUDEŢUL SĂLAJ figurează în baza de date Kohesio a Comisiei Europene cu 15 proiecte cu finanțare europeană, cel mai recent încheiat în 2028.